ART / Lithographs / Litograph in colors 15103025
nr 1510 3025
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Mona Huss Walin (b. 1944), Sweden. Landskapsvy. Signed, dated -82. Numrerad 63/460. Litograph in colors. Image dimensions: 60x48 cm, outer dimensions including frame: 74x60 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Landskapsvy. Signerad, daterad -82. Numrerad 63/460. Färglitografi. Bildmått: 60x48 cm, yttermått inklusive ram: 74x60 cm
Mona Huss Walin, born 1944 in Stockholm, Swedish painter.
SEK 300
Monday December 12 2022
at 20:36:12
3/12 19:22:32
- Thema-auction
Dec 12
Kvinnliga Konstnärer
Read more about Kvinnliga Konstnärer
Mona Huss Walin
Read more about Mona Huss Walin